Nástrahy Keitech logo, slovenský dodávateľ

Noisy Flapper

Noisy Flapper

Vyskúšajte novinku Keitech Noisy Flapper
"NoisyFlapper" realistiacká napodobenina žaby, ktorá je vhodná tak na lov na hladine ako aj pod ňou. Má výrazne agresívny chod aj pri malých rýchlostiach vedenia. Patentovaný dizajn nôh je kľúčom k úspechu tejto nástrahy. Rozšírená zadná časť nožičiek dáva vode väčší odpor, čo zabezpečí extrémne silné vibrácie, ktoré táto nástraha vytvára už pri minimálnom pohybe. Táto nástraha je vyrobená z dvoch druhov silikónu. Vrchná časť je plávajúca bez obsahu soli a spodná časť je silne napustená soľou.Táto kombinácia poskytuje perfektné vyváženie. Drážka na chrbáte je perfektná na ukrytie hrotu ofsetového háčika a umožní nám lov aj v silnej vegetácii a na miestach s prekážkami. Dokonalá nástraha pre hladinový lov v leknových poliach, alebo v trávnatých oblastiach s použitím ofsetového háčika bez záťaže. Taktiež dosahuje výborné výsledky pod vodnou hladinou s klasickou jigovou hlavičkou, alebo na Carolina či na Texas rig nadväzci, pri pomalom a elegantnom prepadávaní vodným stĺpcom. Vďaka pevnému a trvanlivému materiálu a váhe až 16g dokážeme s ňou hádzať veľmi ďaleko aj bez použitia dodatočnej záťaže.

Kľúčové vlastnosti Keitech Noisy Flapper

  • Perfektne funguje aj pri nízkej rýchlosti
  • Ideálna nástraha na hladinový lov v zarastených oblastiach
  • Ideálna voľba pre kalné vody a pri zníženej viditeľnosti
  • Revolučné sfarbenie 2-tone colors
  • Slaná impregnácia a silná kalmárová aróma
  • 8,89 cm Keitech Noisy Flapper™ obsahuje 5 nástrah v jednom balení

Kúpiť v e-shope

Detail Noisy Flapper

Noisy Flapper 1

Dizajn

Nástraha má na chrbáte drážku pre správne umiestnenie ofsetového háčika tak, aby sa nezachytávala o prekážky. Agresívny chod nástrahy aj pri tom najpomalšom vedení. Táto nástraha dokonale rozvíri hladinu. Dizajn nôh výborne funguje aj pri prepade vodným stĺpcom.

Noisy Flapper 2

Balenie

Nástrahy sú zabalené v blistrovom balení ktoré nástrahy dokonale chráni pred poškodením. Blistrové balenie môžete využiť aj ako náhradu boxov na nástrahy, keďže sa jednoducho otvára a zatvára.

Noisy Flapper 3

Súdržnosť

Váha nástrahy je 16 g. Pevný materiál z ktorého je Noisy Flapper vyrobený zaručuje že háčik drží pevne. Doporučuje sa použiť ofsetový háčik ktorého hrot sa dokonale ukryje v štrbine na chrbte tela nástrahy.

Noisy Flapper 4

Veľkosti Noisy Flapper

Dizajn nôh

To, čo robí Noisy Flapper špeciálnym, je jeho schopnosť čeriť vodu aj pri tom najmenšom pohybe. Poloha a patentovaný dizajn nôh dáva vode maximálny odpor, čo spôsobuje silné vibrácie a láka ryby aj z väčšej vzdialenosti.

Noisy Flapper veľkosť

Váha nástrahy: 16.3g
Odporúčaná veľkosť háčika: Ofsetový háčik # 5/0

Farebné prevedenia Noisy Flapper

3.5 inch (8,89 cm)

Green Pumpkin / Chartreuse #401 Noisy Flapper Green Pumpkin / Chartreuse #401
Green Pumpkin Frog #465 Noisy Flapper Green Pumpkin Frog #465
Lime Chartreuse PP. #468 Noisy Flapper Lime Chartreuse PP. #468

Akcia vo vode Noisy Flapper